رمز ورود: 4 رقم آخر تلفن هم راه ام!

سلااااااااااام،

١- مسعود آزاد شده! و حال اش خوبه. لبخند

٢- با وجود مشکلات خاص، تصمیم گرفته برگرده؛ و پروژه ی نیمه کاره اش رو به اتمام برسونه. هر چند تا پایان این ترم چیزی نمونده؛ و علارغم میل مون باز هم به ترم تحصیلی بعدی موکول می شه. البته به خاطر ماجرای اخیر قلبن به این نتیجه رسیدم این یکی واقعن مهم نیست، یا لااقل در اولویت نیست! کوچک ترین پیام روزهای گذشته برای مونترا، همین بحثِ تغییر اولویت ها بوده...

٣- من هم راهی ام؛ با اندکی تاخیر- بعد از امتحان ها- و فعلن از طریق ویزای مسافرتی.

۴- در صورت قطعی شدنِ پذیرش ام در کانادا، از رشته ی فعلی ام انصراف می دَم؛ و یه بار دیگر واردِ دنیای پیچیده ی فنی- مهندسی می شم. مسخره ست، اما به این یکی فقط می شه گفت: "تقدیر"! شاید بعد از تثبیت، اون جا دوباره زبان شناسی بخونم. باز هم همون قبلی: "تقدیر".

۵- از این که تو این چند وقت- از اواسط اردی بهشت تا حالا- نیگران تون کردم؛ به تون سر نزدم؛ تماس های تلفنی ام، وب گردی هام و اس ام اس هام، بسیار کم تر از حد معمول بود؛ و روابط ام به نوعی محدود، شدیدن عذرخواهی می کنم. همه چیز از روی ناچاری و به خاطر شرایطِ خاصِ حاکم بود. کم و بیش- اکثرتون- از ماجرا اطلاع داشتید، هر چند نه به طورِ کامل، و هر کدوم به سهمِ خودتون هم راه بودید، بعضی ها که خیلی بیش تر. خییییلی زیاد، ‌مرسی. محبت هاتون، همیشه یادم می مونه.

۶- از این که گاهی اطلاعات کاملی رو در اختیارتون نمی ذاشتم، متاسفم؛ گاه به خاطر مسعود بود، و گاه به خاطر درگیر نشدن شما و دور موندن تون از مسائل و دغدغه های احتمالی امنیتی. می دونم خیلی وقت ها سکوت ام آزاردهنده بوده و نیگرانی تون رو بیش تر کرده... فقط می تونم باز هم عذرخواهی کنم.

٧- این یادداشت هم به قدر کافی واضح نیست، اما اگه بتونه نیگرانی ِ شما رو کم تر/ کم رنگ تر کنه به به ترین نحو نقش اش رو ایفا کرده.

٨- هنوز هم لازمه که محتاط باشم/ باشیم.

٩- از طرفِ خودم و مسعود، از تموم دوست های خوبی که تو این مدت قرار بود ببینیم شون و نشد، عذرخواهی می کنم.

١٠- سعی می کنم، به تدریج اطلاعات بیش تری در اختیارتون قرار بدم؛ و خیلی تو بی خبری نمونید.

١١- نمی دونم کی، اما مسعود- طبق گفته ی خودش- به تون سر می زنه، یا لااقل با تک تک تون تماس می گیره و باهاتون صحبت می کنه. فقط فعلن تو شرایط روحی خیلی خوبی نیست- یه کم درون گرا شده؛ البته همون طور که گفتم، حال اش خوبه.

خوبِ خوبِ خوب باشید و شاد، شما و همه ی عزیزان تون.

دوسِتون دارم/ داریم،

مونترا (مسعود و مونترا)

 

/ 15 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صدرا

دیدار مسعود و خاطر آسوده همسفر همیشگی او به همه سرخوشیهای دنیا می ارزد. برای من که از نزدیک شاهد بودم شکیبایی و پایداریت تحسین برانگیز بود. من و پدر به هر دویتان افتخار می کنیم. [گل] داخل پرانتز اینکه نوشتنت بسیار شبیه به تعریف کردنته. موقع خوندن چند تا از نوشته های قبلیت صدات تو گوشم بود.

ماهور

[لبخند]

سان آپ

صدرا مخلص کلامو گفته مونتیییییییی. گلللللللللل

هما

یادداشت خصوصی کامنت خصوصی می خاد؟؟؟[تماس][عینک][نیشخند]

تارا

خوشحالم[بغل]

صادق

سلام اگه درست فهميده باشم انگار خبر خوبي كه منتظرش بودي بهت رسيده ! اگه اينطوره خوشحالم برات نگران بودم

امیر

سلام، واقعا از شنیدن خبر خوشی که هیچ وقت خبر ناراحت کننده اولش رو نشنیده بودم خوشحال شدم، خیلی. امیدوارم پذیرشت هم قطعی بشه و به سلامتی بری یه جایی که یه کم قدر شناس ترن. موفق و سر بلند باشید هرجا که هستید.

مهشید

من دیدمت منتها بذار یه چی بنویسم حالا که همه نوشتن مونتی.چی بنویسم مممممممم . . . . خداروشکر

تارا

نیگرانی و احتیاط بنفش و تبصره نداره و میدونی و قابل تامله مگه نه صدرا؟

صدرا

ن ی گ ر ا ن نباش. تارا هم خوب می شناستت! م ی د و ن ی مونترا؟ ا ح ت ی اط ب ن ف ش ضرورتی نداره. البته ق ا ب ل ت ا م ل ه ولی در کل ت ب ص ر ه ن د ا ر ه فقط ق ا ب ل ب ح ث ه. [زبان]