زندگی، هم چنان، جاری ست...

این جا، در خانه ای که خانه یِ پدری نیست؛ در کنارِ مردی که پدر نیست، برادر نیست؛ با وجودی که چون وجودِ تهیِ همیشگی نیست؛ میانِ آدم هایِ متفاوت اما مهربانیِ که زبانِ مادریِ شان فارسی نیست؛ در احاطه یِ خیابان هایی که اثری از آفتابی ها و مهتابی هایِ روزهایِ کودکی اَم نیست، و در جمعه ای که آرام و خاکستری نیست، از بیست و پنجمین دوازدهِ آذرِ سفرنامه اَم- به سلامت- گذشتم.

این جا، در خانه ای که خانه یِ پدری نیست، اما اَمن ست و راحت؛ در کنار مردی که پدر نیست، برادر نیست، اما یارست و یاور؛ با وجودی که وجودِ همیشگی نیست، اما آبستنِ وجودِ نازنینِ دیگری ست؛ دور از خاطره ها و نشانه هایِ روزهایِ رفته، و غرق در انبوهِ مسرت بخشُِ پیام هایِ مِهر رنگِ آدم هایِ مهربانِ زندگی اَم- شادمانه- بیست و شش ساله شدم.

تولدی بود با هشت ساعت و نیم تآخیر؛ و دوازدهِ آذری سرشار از اولین هایِ تا همیشه اولین!

پ. ن.: کیک-بازیِ مان هم بمانَد برایِ بعدازظهر... دی:

/ 16 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا

اول فکر کردم تبریکمو گفتم و دیگه بیخیال اینجا. دیدم نشد. گفتم بیام دوباره تبریک بگم مونترا.

امین

سلام. تولدتان مبارک. فکر کنم جناب درویش حق داشته باشند. تولدتان را باید به تمامی همراهان و همزبانان و هم کلامانتان تبریک گفت. خوشا به حالشان چنین روزی و خوشا به حالمان. درباره متن: وآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآی چقدر زیبا بود.

مهشید

دلم برای قبلنا که اینجا (وبلاگ قبلیا بیشتر)شلوغ بود و شیطونی میکردیم تنگ شده .میدونم مشغول درس و مقش و زندگی شدی ودکتر شدن سخته ولی مطمئنم اون مونترایی که با یه دستش چند تا هندونه برمیداشت میتونه یه ذره این طرفا بیشتر بیاد. [گل]

اهور

مبارکه مونترا جان خیلی خیلی.

اهور

مبارکه مونترا جان خیلی خیلی

ندا

آدم اين جا مي آيد مي ماند نوشته هاي خودت را بخواند يا دوستاني كه لينك شان را گذاشته اي. دنياي قشنگي شده؛ آدم محظوظ مي شود. در مجازي خانه ي يكي از دوستانت شعري خواندم صريح،‌ساده و منطقي. تازگي ها حتا نمي توانم بي سر و صدا و بي كامنت بيايم و بروم. كوتاه نويسي هم دارد يادم مي رود. آدم ديگري شده ام از دست تو رفيق. مواظب خودت باش. دوستت دارم.

احمد پوری

جوان مبارکت باشد.

صادق پناهي

باز با همان عادت هميشگي كامنت مي گذارم . چقدر ترسانديم دختر . ولي ميدونستم بر ميگردي ، همه ميدانستند . بدهي نبودن هايت را هم به يمن تولدت دوباره ات [لبخند]